Türkçe

Her yıl mutat olarak Münster şehrinde yapılan Nazilerin yürüyüşü bu yıl 3 Mart tarihinde yapılacak.  Bu yürüyüşü durdurmak için „ ırkçılığa karşı dayanışma içinde„ protestosu başlamıştır. Hepimiz birlik olup bu insanların yürüyüşüne engel olalım.

Geçen senelerdeki yapılan protestoları engellemedeki başarıyı bu sene de devam ettirebilmek için hep birlikte elele verip bunlara karşı çıkalım.

2006 yılından beri Münster`e girmek isteyen Nazilere şans vermeyelim. Bu insanlar Almanya`da yaşayan yabancılara karşı kendileri gibi düşünenlere seslerini duyurmak için Münster`de yürüyüş yapacaklar. Irkçılık Almanya`da suçtur.

Münster şehrinde ırkçılığa karşı olan yüzlerce kişi sayesinde Naziler grub kuramıyorlar. Tüm Münster halkı yabancı düşmanlığına karşı.

Almanya´da yüzlerce yabancı, yabancı düşmanları yüzünden zor duruma düşüyorlar. Bazı illerde korku içinde yaşayan ve dışarı çıkmakta zorluk çeken gurbetçilere sahip çıkıp yardım edelim.Anayasayı Koruma Dairesi ve polislerin küçük gördükleri bu problem olduğundan daha büyüktür.

Sadece Münster şehrinde değil tüm Almanya`da irkcilliga karşı çıkalım. Bir olup Nazi yürüyüşüne son vermek için 3 Mart `ta Münster`deki protestoya sizlerde katilin.

IRKÇILIĞA KARŞI ELELE